Mail Print

Zásobníky

Typ. řada 130

označení – atyp
provedení – chlazený zásobník s chlazeným dopravním šnekem
 

CHARAKTERISTIKA A POUŽITÍ :

Chlazený zásobník s chlazeným dopravním šnekem byl vyroben dle specifického požadavku zákazníka pro skladování a dopravu horkého granulometrického materiálu v průmyslu výroby automobilních pneumatik.


ROZMĚRY A PARAMETRY ZAŘÍZENÍ :

Chlazený zásobník s chlazeným dopravním šnekem byl instalován na místo stávajícího zásobníku a šneku bez chlazení. Vnější rozměry musely být proto přizpůsobeny stávající velikosti.

POPIS PROVEDENÍ :

Ocelový chlazený zásobník je vyroben z materiálu tř.17 s meziprostorem pro chladící kapalinu. Směr toku kapaliny je řízen do meziprostoru navařenými přepážkami. Zásobník sestává ze tří částí :
- spodní část kruhová / pos.1 /
- přechodový kus / pos.3 /
- horní část obdélníkového průřezu / pos.2 /
Zásobník je osazen vstupním a výstupním šroubením pro přívod a odvod chladící kapaliny, odvzdušňovacím šroubením a přírubami pro osazení hladinoznaků.
Šnekový dopravník chlazený je vyroben z materiálu tř.17. Koryto včetně násypné části pos.1 jsou vyrobeny s meziprostorem pro chladící kapalinu. Směr toku kapaliny je řízen do meziprostoru navařenými přepážkami. Horní část koryta šneku je kryta otvíracími víky pos.2, vyrobenými z mat. tř.11. Šnekový dopravník je osazen vstupním a výstupním šroubením pro přívod a odvod chladící kapaliny a odvzdušňovacím šroubením. Šneková hřídelí a ložisková tělesa jsou rovněž vyrobeny z materiálu tř.11. Převodovka byla použita ze stávajícího šnekového dopravníku.

Adresní provedení a speciální požadavky je nutno konzultovat s výrobcem !!!

Fotogalerie

ZásobníkyZásobníky1
 

Soubory ke stažení

Co děláme?

Dodávky dopravního zařízení a kompletů

jako jsou např. pásové dopravníky, korečkové elevátory, šnekové dopravníky, skříňové a pásové podavače, turniketové podavače, šoupátkové uzávěry, uzavírací klapky, míchače a elementy pro pneudopravu.

Řešení technologických procesů úpravy nerostných surovin

a výroby stavebního kameniva s následným zpracováním realizační dokumentace a ucelenými dodávkami výrobních uzlů a provozních souborů.

Dále můžeme vyrábět a dodávat

Ocelové konstrukce (pouze části, které kompletují námi dodávané stroje, tzn. vstupní a výstupní části, obslužné plošiny), sila, zásobníky, skluzy atd.

 

Kontaktní formulář